O drzwiach

Pyłowi, kurzowi i remontowemu brudowi mówimy NIE

foliowe drzwi remontowe
Ile razy, robiąc remont, denerwujesz się, że remontując jedno pomieszczenie, musisz sprzątać dom i niemalże okolicę z pyłu od szlifowania, wiercenia czy innych remontowych czynności?
Od teraz nie musisz!

Proste, a genialne foliowe drzwi przeciwpyłowe, które oferujemy, zabezpieczą nieremontowane aktualnie wnętrza przed niechcianymi skutkami ubocznymi remontu. Jedyny taki produkt na polskim rynku – polskiego producenta, sprawdzony i z suckesem sprzedawany od 3 lat, do prostego i szybkiego montażu.

Drzwi przeciwpyłowe firmy GD Serwis to:

  • szczelne zabezpieczenie pomieszczenia przed pyłem i kurzem powstałym przy wierceniu, szlifowaniu, cyklinowaniu czy zapachami z malowania i lakierowania,
  • łatwy i szybki montaż (taśmą malarską lub dwustronną) – drzwi przykleja się do całego otworu drzwiowego, również do podłogi, przy czym to jedyna czynność, którą trzeba wykonać w celu umocowania drzwi,
  • trwała folia – czarna lub przeźroczysta – drzwi wielokrotnego użytku!
  • uniwersalność rozwiązania – pasują do wszelkich otworów drzwiowych,
  • solidnie wszyty dwustronny zamek błyskawiczny to łatwe otwieranie i zamykanie, ułatwiające komunikację w remontowanych pomieszczeniach,
  • szeroki otwór drzwiowy (w kształcie litery C),
  • przepuszczalność światła,
  • polska, solidna produkcja i zakup bezpośrednio od producenta – żadnych kosztów pośrednich, szybka realizacja, elastyczność cenowa przy większych zamówieniach i trwalszej współpracy.

Specyfikacja

drzwi przeciwpyłowe
Uniwersalne wymiary: 120 cm (szer.) x 230 cm (wys.)

Uwaga: W przypadku większego otworu wymagającego zabezpieczenia istnieje możliwość zamówienia dodatkowego płata samej folii. Po połączeniu jej taśmą dwustronną z właściwą częścią drzwi foliowych całość tworzy większą powierzchnię zabezpieczającą.

Zamek błyskawiczny dwustronny, wszyty w kształcie litery C.
Folia przezroczysta, I gatunku.

Montaż

Drzwi powinny być mocowane szczelnie do ościeżnicy (obramowania drzwi) oraz podłogi za pomocą taśmy klejącej dwustronnej lub jeśli nie ma takiej możliwości, to bezpośrednio do ściany za pomocą taśmy malarskiej. Nic więcej nie trzeba robić.
Dodatkowo: W przypadku większego otworu wymagającego zabezpieczenia istnieje możliwość zamówienia dodatkowego płata samej folii. Po połączeniu jej taśmą dwustronną z właściwą częścią drzwi foliowych całość tworzy większą powierzchnię zabezpieczającą.

Cena

26 zł netto + VAT + koszt wysyłki (uzależniony od liczby sztuk, czyli wagi paczki – od 1 szt. w liście ekonomicznym, przez kilka szt. w paczce priorytetowej, po paczkę poleconej pobraniową). Koszty wysyłki od 10 szt. w połowie pokrywa producent.

Wystawiamy FV VAT.