O karcie

Ile razy nie mogłeś przeprowadzić transakcji, bo zapomniałeś hasła, a nie miałeś zapisanego go nigdzie pod ręką?

Ile razy – wbrew wszelkim regułom bezpieczeństwa – nosiłeś zapisany PIN do swojej karty kredytowej czy płatniczej razem z kartą?

Masz już dość zaśmiecania pamięci niezliczoną ilością haseł i danych?

No właśnie… Koniec z takimi sytuacjami!
Rozwiązaniem jest jedna Karta kodów Niezapominajka.

Karta kodów Niezapominajka to innowacyjny i unikatowy na polskim rynku produkt (pomysł zgłoszony do Urzędu Patentowego) i sposób na bezpieczne przechowanie danych wrażliwych, takich jak loginy, hasła, kody PIN i in.

Karta, która uniezależni Cię od elektronicznych urządzeń (jak komputer, telefon, tablet) i pozwoli w prosty sposób zaszyfrować, a dzięki temu bezpiecznie przechować wrażliwe dane.

Zobacz, jak to działa

Jedno hasło, wiele dostępów!

Marzy Cię się sytuacja, w której miałbyś jedno jedyne hasło otwierające wszystkie sezamy? Możesz się w niej znaleźć, nie zmieniając dziesiątek dostępów do swoich przeróżnych kont i skrzynek. Wybierz ulubione słowo klucz, które Tobie i tylko Tobie kojarzy się jednoznacznie z czymś miłym, czyli jest łatwe do zapamiętania. Coś nieoczywistego dla postronnych osób, a jednocześnie coś, czego sam nigdy nie zapomnisz… (np. nazwa miejsca, w którym spędziłeś niezapomniane chwile, potrawa, którą uwielbiasz, czynność, którą lubisz wykonywać, pseudonim, nazwa rośliny, zwierzaka itp. – masz nieograniczone możliwości).

I wyobraź sobie, że to słowo jest Twoim kluczem – do wszystkiego, co musi być zabezpieczone hasłem.


Dlatego teraz możesz je zaszyfrować (patrz Instrukcja kodowania), przyporządkowując wybrane przez Ciebie słowo klucz do kodu czy hasła. Z Karty kodów Niezapominajka możesz korzystać niczym z legalnej i bezpiecznej ściągi.