Oferty dla firm

Wyróżniaj się pozytywnie!

Karta kodów Niezapominajka to bardzo funkcjonalny, a przy tym elegancki przedmiot, który świetnie nadaje się do wręczania kontrahentom czy klientom. Proszę nam wierzyć – będą zdumieni i mile zaskoczeni, a Państwa firma w ten sposób może się zaprezentować jako kreatywna marka z potencjałem.

Gadżet firmowy i niebanalny prezent
Karta kodów Niezapominajka to innowacyjny, zgłoszony do Urzędu Patentowego produkt. Nie znajdą go więc Państwo w ofercie żadnego producenta gadżetów i upominków firmowych. Karta kodów Niezapominajka to oryginalny pomysł na bardzo przydatny i elegancki upominek – w niewygórowanej cenie.

Oferujemy możliwość indywidualnego nadruku na awersie karty – w miejscu zdjęcia niezapominajki może się pojawić indywidualny projekt lub nadruk logo kontrahenta, który w ten sposób chce zareklamować swoją firmę. Również opakowanie można obrandować.

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie!

Wysokość nakładu oraz cenę ustalamy każdorazowo indywidualnie.

Firmy zainteresowane współpracą w zakresie dystrybucji lub zainteresowane zindywidualizowaną ofertę prosimy o kontakt za pośrednictwem maila lub poniższego formularza kontaktowego.

[contact-form-7 404 "Not Found"]